Naujienos

Premjera! Tik suaugusiems (rež. Justas Tertelis)

 

Ko gero, kiekvienas sutiktų, kad neegzistuoja aiški riba, kuomet iš vaikų tampame suaugusiais – šią plonytę liniją žymi ne aštuoniolika metų, praėjusių nuo gimimo datos, o ypač subtilios ir individualios patirtys. Apie šią ribą savo naujausiame spektaklyje – Vilniaus miesto teatro „Atviras ratas“ premjeroje „Tik suaugusiems“ – lapkričio 13 ir 15 dienomis kalbės režisierius ir dramaturgas Justas Tertelis, skirtingų kartų kūrybinę komandą subūręs tam, kad patyrinėtų, koks žmogus gali užaugti ir suaugti šiuolaikinėje visuomenėje.

 

Skaityti daugiau

 

Out of(f) circle

 

Antrus metus rengiama alternatyvi teatro platforma, skirta užsienio žiūrovus ir scenos menų profesionalus supažindinti su nepriklausomų Lietuvos teatro kūrėjų darbais. Vilniaus miesto teatro „Atviras ratas“ inicijuota teatro vitrina aprėpia tiek šio teatro, tiek kūrybinių bendraminčių darbus, atskleidžiančius šalies scenos pastatymų įvairovę. Eksperimentiniam bei pogrindiniam teatrui atvira OUT OF(F) CIRCLE platforma siekia praplėsti oficialių festivalių rėmus ir leisti iš arčiau pažinti savo unikalų kelią atradusius kūrėjus.

Skaityti daugiau

Senelės pasaka sugrįžta! 

 

Į sceną sugrįžta teatro „Atviras ratas“ muzikinis spektaklis–improvizacija „Senelės pasaka“. Tiek patiems mažiausiems žiūrovams, tiek jų tėvams skirtas režisieriaus Aido Giniočio ir „Atviro rato“ kūrėjų darbas, 2007-aisiais pelnęs „Auksinį scenos kryžių“, pastaruosius trejus metus gyvavo tik aktorių ir žiūrovų atmintyje, o dabar į gyvą teatrinį žaidimą pakvies su naujomis jėgomis.

 

Skaityti daugiau

 

Atviro rato XIV sezono atidarymas!

 

Vilniaus miesto teatras „Atviras ratas“ 14-ąjį sezoną pradeda renginių gausa: per teatro gimtadienį, rugsėjo 22 dieną, kūrėjai žiūrovus pakvies apsilankyti net trijuose spektakliuose, o netrukus po to pristatys antrus metus rengiamą alternatyvią teatro platformą „Out of(f) Circle“.

Skaityti daugiau

Amžius teatrui - ne riba

 

Vilniaus miesto trupės vardą neseniai antrą kartą pelnęs teatras „Atviras ratas“ naują sezoną pradeda primindamas, kad amžius teatrui – ne riba. Nuo šiol „Atviro rato“ spektakliuose vaikai iki 4 metų ir vyresnio nei 60 metų amžiaus sulaukę žmonės bus kviečiami apsilankyti nemokamai. Iniciatyvos kūrėjai ragina skaitytojus šia žinia pasidalinti su savo tėvais, seneliais, vyresnio amžiaus kaimynais ir visais kitais garbaus amžiaus žmonėmis, kurie galėtų pasinaudoti galimybe aplankyti teatrą, neatverdami savo piniginės.

Skaityti daugiau

Teatrui Atviras ratas suteikiamas Vilniaus miesto teatro vardas

Ypatingai Vilniaus vardą garsinantiems teatro, šokio, muzikos ir meno srityse kolektyvams suteiktas garbingas miesto trupės vardas. Šiandien miesto Tarybai pritarus,  konkurso laimėtojais paskelbti „Atviras ratas“, „Synaesthesis“,  Meno ir mokslo laboratorija ir „Low Air“.  Komisijos siūlymu, išrinktoms įstaigoms trejų metų laikotarpiui, pagal jų veiklą suteikti reikšmingi vardai: Vilniaus miesto ansamblio vardo nusipelnė šiuolaikinės muzikos ansamblis „Synaesthesis“, Vilniaus miesto teatro vardas suteiktas Meno ir mokslo laboratorijai bei teatrui „Atviras teatras“, o Vilniaus miesto urbanistinio šokio teatro vardą pelnė šokio teatras „Low Air“.

Skaityti daugiau

Mūsų adresas:

Kontaktai:

Menų spaustuvė:

Šiltadaržio gatvė 6,  LT-01124, Vilnius

Atviro Rato studija:

Ašmenos gatvė 8, LT-01135, Vilnius

 

+370 616 02332

www.atvirasratas.lt

Bendra informacija: info@atvirasratas.lt

Bilietų/kvietimų/ dovanų kuponų rezervacijos:

uzsakymai@atvirasratas.lt

© 2023 by On The Stage. Proudly powered by Wix.com

  • Grey Facebook Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now