Atviro Rato Studija (Ašmenos g. 8 )

Koncertų ciklas: "Po kilimu"

Vasarą teatrams užvėrus duris iki kito sezono, Vilniaus miesto teatro „Atviras ratas“ studija sostinės Ašmenos gatvėje savo erdves užleidžia muzikai. Naujas koncertų ciklas „Po kilimu“ melomanams žada neįprastą ir itin kokybišką muzikinę patirtį – gerai žinomos, festivaliuose ir triukšminguose koncertuose dažniausiai sutinkamos grupės bei atlikėjai skliautuotoje „Atviro rato“ studijoje suskambės akustiškai. Koncertų ciklo lankytojai taps gyvo garso įrašų dalimi, o masiniams renginiams įprastą šurmulį pakeis išgrynintas, gurmaniškas skambesys, kurį papildys pačių muzikos autorių pasakojimai. 

Daugiau skaitykite: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/muzika/koncertu-cikle-po-kilimu-isskirtinis-zinomu-grupiu-skambesys-muzikos-gurmanams-1054-1169372?copied

Jau įvykę ciklo "Po kilimu" renginiai :

2019 09 13  Koncertų ciklo: "Po kilimu" svečiai -  „Kedrostubùras“

Apie koncertų ciklo " Po kilimu" svečius " Arklio galia" ir „Kedrostubùras“ būsimus koncertus

Teatro „Atviras ratas“ studijoje sostinės Ašmenos gatvėje šią vasarą prasidėjęs koncertų ciklas „Po kilimu“ įsibėgėja – akustinių, išskirtinai į garso kokybę orientuotų renginių serijoje rugpjūčio ir rugsėjo mėnesį pasirodys grupės „Arklio galia“ ir „Kedrostubùras“. Lietuviškos alternatyvos gerbėjams gerai pažįstami muzikantai „Po kilimu“ žada suskambėti kitaip, nei įprasta, o belaukiant koncertų su Žilvinu Jagėla iš „Arklio galios“ ir Giedriumi Paliliūnu iš „Kedrostubùro“ kalbamės apie jų kūrybą, įsimintiniausius pasirodymus ir tai, ką žiūrovai išgirs tarp senamiesčio sienų.

 

Daugiau skaitykite: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/muzika/ka-arklio-galia-ir-kedrostuburas-slepia-po-kilimu-1054-1188640?fbclid=IwAR0obHuP3_bOHhNQs4XTudp5jcs9ti-lhUF7fcUjInDptgU4pb0jaXyhxUk&copied

Asmeninio albumo nuotr. / "Arklio galia"

Asmeninio albumo nuotr. / "Kedrostubùras"

"Arklio Galia" koncerto akimirkos:

Pirmasis koncertų ciklo " Po kilimu" renginys:

"Katarsis 4"

Apie koncertų ciklą "Po kilimu" ir pirmąjį renginį "Katarsis4" koncertą pasakoja koncertų ciklo idėjos autorius ir organizatorius Gabrielius Zapalskis:  

Vasarą teatrams užvėrus duris iki kito sezono, Vilniaus miesto teatro „Atviras ratas“ studija sostinės Ašmenos gatvėje savo erdves užleidžia muzikai.

Naujas koncertų ciklas „Po kilimu” melomanams žada neįprastą ir itin kokybišką muzikinę patirtį – gerai žinomos, festivaliuose ir triukšminguose koncertuose dažniausiai sutinkamos grupės bei atlikėjai skliautuotoje „Atviro rato” studijoje suskambės akustiškai. Koncertų ciklo lankytojai taps gyvo garso įrašų dalimi, o masiniams renginiams įprastą šurmulį pakeis išgrynintas, gurmaniškas skambesys, kurį papildys pačių muzikos autorių pasakojimai.

Daugiau skaitykite: https://m.diena.lt/naujienos/vilnius/menas-ir-pramogos/koncertu-cikle-po-kilimu-isskirtinis-zinomu-grupiu-skambesys-921579?fbclid=IwAR05lvo3koU36NeJYQWanm3UjY3mNYXvwALx1y1X5fJbwpKqhB_P8POTwok

Nuotraukos iš  "Katarsis4" koncerto Atviro Rato studijoje:

Poezijos ir muzikos duetai "Po Arkomis"

Po Atviro Rato studijos skliautais gimė naujas poezijos ir muzikos ciklas "Po arkomis". 

Teatro laboratorijos „Atviras ratas“ studija, įsikūrusi kamerinėje skliautuotoje erdvėje sostinės Ašmenos gatvėje, jau kurį laiką po savo stogu buria ne tik įvairias teatrines iniciatyvas, bet ir kitų meno sričių atstovus. Vasario 15 dieną 19 valandą aktoriai Justina Smieliauskaitė ir Matas Pranskevičius žiūrovus pakvies į poezijos ir muzikos vakarą „Po arkomis“, įkvėptą lietuvių išeivijos poezijos bei islandų autorių kūrybos. Skirtingų kūrėjų eilėraščius čia suvienys namų ir ilgesio temos.

Daugiau skaitykite:  http://www.menufaktura.lt/?m=1024&s=68707

Įvykusių poezijos ir muzikos duetų renginių akimirkos:

Mūsų adresas:

Kontaktai:

Menų spaustuvė:

Šiltadaržio gatvė 6,  LT-01124, Vilnius

Atviro Rato studija:

Ašmenos gatvė 8, LT-01135, Vilnius

 

+370 616 02332

www.atvirasratas.lt

Bendra informacija: info@atvirasratas.lt

Bilietų/kvietimų/ dovanų kuponų rezervacijos:

uzsakymai@atvirasratas.lt

© 2023 by On The Stage. Proudly powered by Wix.com

  • Grey Facebook Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now